Foto collega's.jpg
methodeschool.png

Ons schoolteam

Beleids- en ondersteunend personeel

Directie                 juf Elly

Zorg                     juf Jessy

SES                      juf Nancy

Secretariaat           Lieve 

                          Ilham

                          Kelly

Levensbeschouwelijke vakken

NC Zedenleer        juf Chrisje

RK Godsdienst       juf Ann/ juf Cindy

ISL Godsdienst       meester Erkan

ORT Godsdienst     juf  Neven

                      

Kleuter onderwijs

Vlinderklasje           juf Sarah

Regenboogklas        juf Natalia

                          juf Janne

Oranje klas            juf Elie

Blauwe klas            juf Gwenny

Turnjuf                  juf Romina

Kinderverzorgster     juf Vivi

                      

Onderhoudsteam

 

Klusjesdienst          Paul

Poetsdienst            Fabienne

      

Lager onderwijs

Groene klas           meester Thomas

Rode  klas              juf Nanny 

Gele klas               juf Ann-Katrien

Roze klas               meester Bart                    

Turnjuf                  juf Romina      

Ouderraad

Voorzitter          Bart (papa Kaat en Lisette)

Ondervoorzitter  Siebe (mama Wannes en Nina)

Penningmeester  Gijs (papa Maya)

                      Dominique (mama Féline)

Verslaggever      Siebe (mama Wannes en Nina)

Leden               Frederik (papa Brentley en                                            Kaithley)

                      Guiseppe (papa Elivia en                                            Nio)

                      Lene (mama Nette en Wolf)

Schoolraad

Voorzitter         Eddy Vanderkrieken

Ondervoorzitter  Gijs Palmans

Verslaggever     Thomas Vaes

Leden              Dominique Ghomid

                     Nathalie Bernaerts

                     Nancy Vanhove

                     Gwenny Aerts

                     Godelieve Pernet

Leerlingenraad

1ste lj         Owen

2de lj         Elivia

2de graad   Liv, Bo

3de graad   Maura, Emma, Gio, Lio

CLB-team

Onthaal:

Maatsch. werker: Britt Moors

                      Hanne Huybrechts

Paramedische werker: Peggy Peeters

                            Linda Janssens

Begeleiding:

psycho-ped.med.: Veerle Ceyssens

                      Hediye Kahraman

                      Myrthe Fonteyn

Maatschap. werker: Kiymet Cesur

Schoolarts: Jos Beirnaert

O-team

Othopediste         Lise Meerts

Logopediste         Tyrine Iding